Bodythinking
  
O mnie  | Jak pracuję?Wydarzenia i oferta  |  Współpraca  |  Kontakt  |        

 

Zuza Sikorska


Jestem edukatorką i terapeutką somatyczną, certyfikowaną trenerką języka ruchu oraz świadomej pracy przez ciało i oddech.

Wspieram ludzi w odzyskiwaniu relacji z ciałem.

Szkolę, prowadzę warsztaty oraz praktykę indywidualną.

Facynuje mnie tradycja pracy z ciałem wypracowywana na przestrzeni wieków. Bardzo ciekawi mnie też to, co wnosi do tej dziedziny współczesna nauka. W mojej praktyce nie trzymam się jednej, wybranej metody. Mam świetne nauczycielki i nauczycieli, a dzięki nim solidną bazę wiedzy. Praktykując, wybieram spośród kilku metod, co pozwala mi lepiej odpowiadać na bardzo zróżnicowane potrzeby osób, z którymi pracuję.

Opieram się na takich uznanych metodach jak: analiza ruchu (LBMS) terapia tańcem i ruchem (DMT), ucieleśniona medytacja (w nurcie uważności). Studiowałam i wykorzystuję także pracę przez oddech (Breath Integration) i doświadzenia wyniesione z mojej wieloletniej edukacji wokalnej. Uczyłam się technik masażowych, które bardzo wiele wniosły w moje podejście do pracy z ludźmi (choć w praktyce dotyk stosuję rzadko i zawsze po ustaleniu tego z osobą, z którą pracuję). 

Cały czas kontynuuję naukę i praktykuję. 

Współpracuję z psychoterapet/k/ami, psychiatr/k/ami, coach/k/ami i psychodietety/cz/kami. 

Prowadzę warsztaty i szkolenia dla kolektywów, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych i firm. Współpracuję też jako konsultantka przy projektach artystycznych i biznesowych.

Więcej o mojej pracy znajdziesz w zakładce Jak pracuję?


︎ zuza@bodythinking.pl
︎ +48 530 099 096
︎ @zuzasikorska.bodythinking
︎ @zuzasikorska.bodythinking