Ciało ma głos - warsztat pracy z ciałem i oddechem Kontakt z własnym ciałem to coś więcej niż “techniki” i “ćwiczenia”. To podróż, która pozwala zajrzeć w głąb i poznawać siebie, lepiej czuć się ze sobą, w świecie i z innymi. Kontakt z ciałem to często brakujący i równoważący element, w mocno intelektualnej i werbalnej rzeczywistości, w której żyjemy.

Ciało ma głos.

Jeśli chcesz popraktykować słuchanie go, sprawdzić czym może być praktyka kontaktu z ciałem lub szukasz okazji do kontynuowania własnej praktyki - zapraszam na warsztat.Zapraszam jeśli chcesz:


- budować bezpieczny kontakt ze swoim ciałem,

- doświadczyć praktyki świadomego ruchu i oddechu,

- stworzyć sobie okazję do spotkania ze sobą sam/ą/ym i z innymi ludźmi,

- praktykować uważność z wykorzystaniem technik oddechowych i medytacyjnych,

- doświadczyć połączenia między ciałem a emocjami i praktykować świadomą ich regulację,

- dawać sobie empatię i wsparcie używając techniki świadomego oddechu i świadomego ruchu,

- w bezpiecznych i komfortowych warunkach zrozumieć i poczuć, jak praktyka świadomego oddechu i ruchu wpływa na ciało-umysł,

- znaleźć sposoby na praktyczne wykorzystanie doświadczeń z zajęć w codziennym życiu.Udział w warsztacie nie wymaga wcześniejszych doświadczeń z taką formą pracy - jest dobrą i bezpieczną okazją, żeby jej spróbować.

Będziemy pracować w kameralnej grupie, w pięknym miejscu na Starej Pradze (5 min od Metra Dworzec Wileński)

W razie pytań / wątpliwości - napisz do mnie maila: zuza@bodythinking.pl lub wyślij mi sms (umówimy się na rozmowę telefoniczną:))Szczegóły:

Miejsce: Praha Studio / Floriańska 8/23 Warszawa (5 minut od stacji Metro Dworzec Wileński).

Data: 28 stycznia 2023
Godzina: 10:00 - 16:00
Cena: 430 zł.
Zapisy:

Żeby zapisać się na zajęcia wypełnij krótki formularz:

https://forms.gle/K4vyHUxdRB9M2AYK6

Liczba miejsc ograniczona:)

Zdjęcie wykorzystane w grafice by Linus Nylund / Unsplash O mnie:

Zuza Sikorska. Jestem certyfikowaną trenerką języka ruchu oraz świadomej pracy przez ciało i oddech. Założyłam Bodythinking, w ramach którego prowadzę warsztaty i praktykę indywidualną. Opieram się m.in na takich metodach jak: analiza ruchu (LBMS) terapia tańcem i ruchem (DMT). Studiowałam i w pracy wykorzystuję też pracę przez oddech (Breath Integration), medytację (w nurcie uważności) oraz śpiew. Uczyłam się też technik masażowych, które bardzo wiele wniosły w moje podejście do pracy z ciałem. Cały czas kontynuuję naukę i praktykuję. Regularnie uczestniczę w superwizji. Współpracuję z innymi ekspert/k/ami: z psychoterapeut/k/ami, psychiatr/k/ami, psychodietety/cz/kami, coach/k/ami. Prowadzę warsztaty dla kolektywów, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych i firm.